Podpisane umowy z przedsiębiorcami

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

10 maja 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie podpisano umowy z przedsiębiorcami na remonty dróg we wszystkich gminach z terenu powiatu jędrzejowskiego w ramach zadania „Przebudowa dróg powiatowych Powiatu Jędrzejowskiego”.
Dofinansowanie na ten cel pozyskano z Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.
Umowy podpisano z przedsiębiorcami pochodzącymi z powiatu jędrzejowskiego: Edmund Krupa z firmy Usługi Transportowe Sprzętowo-Handlowe, Marcin Słoma z firmy Zakład Budowlano-Drogowy, Sylwester Kowalczyk firma Usługi Transportowe Piaskownia, Henryk Wojda z firmy Przedsiębiorstwo Drogowe „Wojtrans” SP. z o.o.
W ramach zadań zostanie wykonane ponad 6 kilometrów nawierzchni dróg i prawie 11 kilometrów chodnika. Całkowity koszt realizowanych zadań wyniesie 18 milionów 350 tysięcy 766 złotych. Dofinansowanie wynosi 17 milionów 523 tysiące 86 złotych.
W podpisaniu umów uczestniczyli również: Zbigniew Koniusz, wojewoda, Marek Bogusławski, wicemarszałek, Paweł Faryna, starosta jędrzejowski, Maria Barańska, wicestarosta, Piotr Kossakowski, dyrektor ZDP w Jędrzejowie, Magdalena Głogowska, księgowa ZDP w Jędrzejowie oraz przedstawiciele wykonawcy.

Aktualności

Ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Jędrzejowie informuje, że w związku z wylaniem rzeki Nida, droga powiatowa Nr 1125T w miejscowości Borszowice

Czytaj więcej »

Ogłoszenie

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 11/2023 Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Jędrzejowie z dnia 14 grudnia 2023 r. w sprawie wyznaczenia

Czytaj więcej »
No more posts to show
Skip to content